DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Sladká

Aroma olej 15ml, SELECTED, Millefiori, Amber Delice

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Aroma olej řady Selected ve vůni Amber delice (Sladká ambra) od italské značky Millefiori Milano o objemu 15 ml pro každodenní použití.

Jak používat
Aroma olej 15ml, SELECTED, Millefiori, Amber Delice

Vodorozpustné vůně mohou být užity v ultrazvukových osvěžovačích vzduchu, zvlhčovačích či třeba olejových aroma lampách. Speciální složení roztoku jej činí kompatibilní s jakýmkoliv typem ultrazvukových osvěžovačů i zvlhčovačů vzduchu. Pohodlný a elegantní dávkovač umožňuje přesné dávkování dle vašich potřeb a zvyků. Pár kapek stačí pro jemnou a lehkou vůni, 10 - 15 kapek pro intenzivnější efekt. Olej o objemu 15 ml s kapátkem. Spojte kvalitní vůni s efektivní technikou v podobě ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichostí, moderním a funkčním designem s díky ultrazvukové technologii zaručuje tiché, avšak stálé provonění. Chromatická změna přispěje okamžitě k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Navíc nevyzařuje teplo..

Charakteristika produktu

Kód 33FIAD
Kolekce Ultrasonický difuzér + aroma oleje
Typ výrobku esenciální oleje
Druh aromalampa a aromatický olej, vonný vosk
Vůně Amber Delice
Období Podzim-Zima
Efekt Provonění
Použití Kuchyň, pracovna, chodba, ložnice (10 -20 m2) , Obývací pokoj (20-30 m2)
Objem 15 ml
Charakter vůně Sladká
Typ vůně Pánská
Země původu Itálie
Výrobce Millefiori Milano