Týdenní akce
Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance Easy difuzér - Oud d'Arabia (Arabská loutna)

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Nejvzácnější pryskyřice rozpuštěné v nádvoří plném měsíčního světla, kde se fontány i ostré hrany domů snoubí v jeden celek s vzácnou vůní květů a plodů. Esence kadidla a kůže, tvořící zemitý základ, je dále obohacena o výtažky z růže, jantaru a pryskyřice, dodávající fragranci květinový, avšak zároveň mírně kořeněný nádech. Impozantní tečku dodávají akcenty maliny a pelargónie. Taková je vůně Oud d'Arabia (Arabská loutna).
Aroma difuzér EASY od italských Mr&Mrs Fragrance má místo ratanových tyčinek tyčinky z celulózy, díky kterým dokáže vonět o 20 % více jak běžné produkty. Doporučujeme pro všechny, kteří hledají jednoduché a efektivní řešení.

Charakteristika produktu

Kód JMDE025NEW
Kolekce Easy
Typ výrobku aroma difuzéry
Druh Aroma difuzéry
Vůně Oud d'Arabia
Období Neutrální
Objem (ml) 250 ml
Výdrž 3-6 měsíců
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Barva slonovinová
Země původu Itálie
Výrobce Mr&Mrs Fragrance

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance Easy difuzér - Oud d'Arabia (Arabská loutna)

Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte tyčinky z umělého vlákna. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.