Mr&Mrs Fragrance

Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj SISSI - FIALOVÁ

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
- aroma přístroj na vonné kapsle
- rozměry 19 x 14 cm (v x š),  průměr 9,3 cm 
- na baterii, dobíjení přes USB
- záruka 2 roky 
- provoní prostor do 30m 2


- v balení USB kabel, dobíjecí lithiová baterie

Charakteristika produktu

Kód JSISSI003
Kolekce Aroma přístroje
Druh Aroma přístroje
Barva fialová
Země původu Itálie
Výrobce Mr&Mrs Fragrance
Pokrytí 30 - 50 m²

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj SISSI - FIALOVÁ

SISSI je zbrusu nový elektronický difuzér na kapsle od Mr & Mrs, vytvořený podle návrhu designérů světoznámého studia GIOVANNONI. Hodí se jak domů, tak do kanceláře. A čím se liší od ostatních? Zejména jedinečným inovativním designem, neotřelými barvami a originálním tvarem! Zapomeňte na nudné a nenápadné difuzéry či osvěžovače vzduchu. Potřebujete oživit svůj interiér, a to nejen barvami, tvary, ale i báječnou vůní? Pak se SISSI stane vaší nejlepší přítelkyní.

SISSI je inspirována světem pohádek, narodila se v kouzelný den, kdy slunce svítilo, ve vzduchu byla cítit láska a zněly zvuky zvonkohry. Její hladký povrch a barevné provedení připomíná sladký marcipán; delikátní hra pro mladé princezny může začít.

Sissi pracuje s inovativní technologií od Mr & Mrs, založené na provonění vzduchu vonnými kapslemi. Ptáček sedící na stromě slouží k regulaci uvolnění parfému do prostoru. 

Speciální vonné kapsle vyrobené z čistých esenciálních olejů, jsou k dispozici v mnoha vůních, které lze libovolně kombinovat, měnit a znovu používat! Jak SISSI funguje? Velice jednoduše! Jediné, co je třeba udělat pro uvedení do chodu, je vybrat si vůni, vložit kapsli a stisknout tlačítko ON. Vůně je z přístroje uvolňována přerušovaně v 10 minutových intervalech, vystřídaných 10 minutami pauzy. Tento režim se opakuje dokud přístroj nevypnete.