Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj SISSI - OLIVOVÁ

834 Kč běžná cena 1 390 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 834 věrnostních bodů.

- aroma přístroj na vonné kapsle
- rozměry 19 x 14 cm (v x š),  průměr 9,3 cm 
- na baterii, dobíjení přes USB
- záruka 2 roky 
- provoní prostor do 30m 2


- v balení USB kabel, dobíjecí lithiová baterie

Jak používat
Mr&Mrs Fragrance aroma přístroj SISSI - OLIVOVÁ

SISSI je zbrusu nový elektronický difuzér na kapsle od Mr & Mrs, vytvořený podle návrhu designérů světoznámého studia GIOVANNONI. Hodí se jak domů, tak do kanceláře. A čím se liší od ostatních? Zejména jedinečným inovativním designem, neotřelými barvami a originálním tvarem! Zapomeňte na nudné a nenápadné difuzéry či osvěžovače vzduchu. Potřebujete oživit svůj interiér, a to nejen barvami, tvary, ale i báječnou vůní? Pak se SISSI stane vaší nejlepší přítelkyní.

SISSI je inspirována světem pohádek, narodila se v kouzelný den, kdy slunce svítilo, ve vzduchu byla cítit láska a zněly zvuky zvonkohry. Její hladký povrch a barevné provedení připomíná sladký marcipán; delikátní hra pro mladé princezny může začít.

Sissi pracuje s inovativní technologií od Mr & Mrs, založené na provonění vzduchu vonnými kapslemi. Ptáček sedící na stromě slouží k regulaci uvolnění parfému do prostoru. 

Speciální vonné kapsle vyrobené z čistých esenciálních olejů, jsou k dispozici v mnoha vůních, které lze libovolně kombinovat, měnit a znovu používat! Jak SISSI funguje? Velice jednoduše! Jediné, co je třeba udělat pro uvedení do chodu, je vybrat si vůni, vložit kapsli a stisknout tlačítko ON. Vůně je z přístroje uvolňována přerušovaně v 10 minutových intervalech, vystřídaných 10 minutami pauzy. Tento režim se opakuje dokud přístroj nevypnete.

Charakteristika produktu

Kód JSISSI002
Kolekce Aroma přístroje
Druh Aroma přístroje
Barva olivově zelená
Země původu Itálie
Výrobce Mr&Mrs Fragrance