DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB WHITE RHINO, 500 ML

2 170 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér White Rhino z kolekce All Seasons. Bílí nosorožec je živočišný druh na pokraji vyhynutí, je jedním z nejčastěji lovených zvířat kvůli svému vzácnému rohu. Nosorožec je známý svým neuvěřitelně vyvinutým čichcem, který mu umožňuje orientovat se a hledat čerstvou trávu..Vůně: santalové dřevo - vetiver - kořeníJemná směs santalového dřeva, vetiveru a koření, vůně White Rhino je zemitá, teplá a tajemná. Tato mocná vůně, vzácná a mužská, je stejně okouzlující jako zvíře, které ji inspirovalo.

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB WHITE RHINO, 500 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Charakteristika produktu

Kód LODGEWR
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Vůně Santalové dřevo-vetiver-koření
Trvanlivost 4-6 měsíců
Kolekce All Seasons
Pokrytí 30 - 40 m²