DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEPHREN ZLATÝ, 500 ML

2 950 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Khephren ve zlaté barvě z kolekce Electrum. Kephren je řecké jméno faraona Khafreho. Druhá pyramida v Gíze a Velká sfinga byly postaveny během jeho dlouhé vlády a jsou součástí jeho dědictví.Vůně: Citrus - cypřišVůně Khephren je směsí citrusů, které se vznášejí nad cypřišem, což odkazuje na silný kontrast mezi zelenými břehy Nilu a jejich sousední poušť.

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEPHREN ZLATÝ, 500 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Charakteristika produktu

Kód LODGEKRNG
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Svěží, citrusová
Vůně Citrusy - cypřiš
Trvanlivost 4-6 měsíců
Kolekce Electrum
Pokrytí 30 - 40 m²