DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - ČERNÝ, 500 ML

2 950 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Black Pearls z kolekce Pearls. Inspirovaný fascinujícími a tajemnými perlami Tahiti, jejichž barva se pohybuje od stříbřitě šedé po antracitovou.Vůně: černá růže - zázvorPerly byly vždy synonymem vkusu a vytříbené elegance - tato vůně v sobě snoubí tajemnou vůni černé růže se svěžestí zázvoru. Čistá dokonalost!

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PEARLS - ČERNÝ, 500 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Charakteristika produktu

Kód LODGEPB
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Náplň do difuzéru
Objem 500 ml
Výrobce Baobab Collection
Barva černá
Vůně černá růže - zázvor
Trvanlivost 4-6 měsíců
Země původu Belgie
Kolekce Pearls
Pokrytí 30 - 40 m²