Baobab Collection

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - FEATHERS, 2 L

8 970 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Difuzér Totem Feathers bude vzácným doplňkem vašeho interiéru. Difuzér s vůní Totem Feathers představuje mistrovská díla sklářských řemeslníků, kteří do ručně foukaného neprůhledného bílého skla libovolně vložili černé konfety a vytvořili tak efekt peří. Ozdobený lesklým černobílým keramickým "uzávěrem".

Vůně: šafrán - černá růže - oud

Společnost Baobab Collection vytvořila kolekci aroma difuzérů Totem jako ekvivalent k ikonické kolekci vonný svíček – Feathers.
Každý difuzér z kolekce Totem je utěsněn keramickým uzávěrem, který je unikátní a dekorativní, ručně vyrobený portugalskými řemeslníky. Kolekce Totem mění obyčejný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátní interiérový doplněk.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMMFE
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Kolekce Totem
Výrobce Baobab Collection
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva černá
Objem (ml) 2000 ml
Výdrž déle než 12 měsíců
Vůně šafrán - černá růže - oud
Země původu Belgie

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - FEATHERS, 2 L

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.