Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BABOU 10 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zápalky zdarma jako dárek.
Svíčka Babou, v madagaskarštině „Baboho“, vzdává hold kořenu, který umožňuje lidem kmene Mikea díky své schopnosti zadržovat velké množství vody a cukru přežít v suchém lese. Pestrobarevný motiv svíčky je oslavou života, radosti a neuvěřitelného umění práce madagaskarských řemeslníků s barvami.

- Ruční práce činí každý kousek originálem
- Velikost 10 cm, váha 500 g, doba hoření 60 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: ylang-ylang-orchidej-mořská voda

Vyzdobená barevnými třásněmi vás svíčka Babou přenese do letního dne, na pláž provoněnou smyslným ylang ylang, orchidejí a svěží mořskou solí.

Charakteristika produktu

Kód MAX10BA
Druh svíčky
Kolekce Mikea
Země původu Belgie
Charakter vůně Květinová
Typ vůně Dámská
Vůně ylang-ylang-orchidej-mořská voda
Výrobce Baobab Collection
Výdrž 60 hodin
Hmotnost (g) 500 g
Barva pestrobarevná

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BABOU 10 CM

Společnost Baobab Collection zůstala věrná svým africkým kořenům a jako limitovanou letní kolekci představuje řadu Mikea, inspirovanou starověkým kmenem domorodců žijících na Madagaskaru. Tento, podle řady vědců nejstarší kmen, obývá oblast suchých lesů již déle než 4000 let. Dodnes žije stejným způsobem života jako jejich předkové, avšak v extrémní chudobě, protože původně husté lesy, které byly po staletí jejich domovem, byly právě kvůli těžbě růžového dřeva vymýceny a neposkytují jim tak dostatek potravy. Obyvatelé kmene Mikea jsou tak uvězněni mezi svým přírodním prostředím a ostatními obyvateli Madagaskaru, kteří je odmítají přijmout mezi sebe ve svých vesnicích. A tak v červenci roku 2015 vznikla nadace Mikea Forest, která má za cíl podporovat tento zapomenutý kmen. Společnost Baobab Collection přislíbila v rámci humanitární podpory darovat část svého zisku této nadaci na obnovení lesů a umožnění pravidelného přístupu k čisté vodě. Společnost Baobab Collection by ráda poděkovala dětem kmene Mikea za jejich vřelost, úsměvy a ochotu fotografovat se. Tímto by jim chtěla projevit čest a pomáhat jim prosperovat tak dobře, aby každé dítě mělo přístup ke kvalitnímu vzdělání.