DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BABOU 16 CM

3 460 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Svíčka Babou, v madagaskarštině „Baboho“, vzdává hold kořenu, který umožňuje lidem kmene Mikea díky své schopnosti zadržovat velké množství vody a cukru přežít v suchém lese. Pestrobarevný motiv svíčky je oslavou života, radosti a neuvěřitelného umění práce madagaskarských řemeslníků s barvami.

- Ruční práce činí každý kousek originálem
- Velikost 16 cm, váha 1 kg, doba hoření 150 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: ylang-ylang-orchidej-mořská voda

Vyzdobená barevnými třásněmi vás svíčka Babou přenese do letního dne, na pláž provoněnou smyslným ylang ylang, orchidejí a svěží mořskou solí.

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BABOU 16 CM

Společnost Baobab Collection zůstala věrná svým africkým kořenům a jako limitovanou letní kolekci představuje řadu Mikea, inspirovanou starověkým kmenem domorodců žijících na Madagaskaru. Tento, podle řady vědců nejstarší kmen, obývá oblast suchých lesů již déle než 4000 let. Dodnes žije stejným způsobem života jako jejich předkové, avšak v extrémní chudobě, protože původně husté lesy, které byly po staletí jejich domovem, byly právě kvůli těžbě růžového dřeva vymýceny a neposkytují jim tak dostatek potravy. Obyvatelé kmene Mikea jsou tak uvězněni mezi svým přírodním prostředím a ostatními obyvateli Madagaskaru, kteří je odmítají přijmout mezi sebe ve svých vesnicích. A tak v červenci roku 2015 vznikla nadace Mikea Forest, která má za cíl podporovat tento zapomenutý kmen. Společnost Baobab Collection přislíbila v rámci humanitární podpory darovat část svého zisku této nadaci na obnovení lesů a umožnění pravidelného přístupu k čisté vodě. Společnost Baobab Collection by ráda poděkovala dětem kmene Mikea za jejich vřelost, úsměvy a ochotu fotografovat se. Tímto by jim chtěla projevit čest a pomáhat jim prosperovat tak dobře, aby každé dítě mělo přístup ke kvalitnímu vzdělání.

Charakteristika produktu

Kód MAX16BA
Druh svíčky
Kolekce Mikea
Země původu Belgie
Charakter vůně Květinová
Typ vůně Dámská
Vůně ylang-ylang-orchidej-mořská voda
Hmotnost 1000 g
Výrobce Baobab Collection
Trvanlivost 150 hodin
Barva pestrobarevná