Zapalovač zdarma 3+1 ZDARMA
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BORGIA - CÉSAR, 24 CM

7 390 Kč
vyprodáno
3+1 ZDARMA

K nákupu získáte jako dárek plnitelný zapalovač.
Vonné svíčky z kolekce Borgia jsou vyrobeny zručně foukaného skla s ručně vybroušeným mřížkovým vzorem a grafickými květinami. Tento motiv připomíná renesanční výšivky či nástěnné fresky.

Cesar Borgia, narozený v roce 1475 v Římě, vyrostl v nádherných renesančních palácích. Stal se z něj velmi ambiciózní mladý princ. Velmi rychle opustil své církevní povinnosti a soustředil se na válečné umění, pro které měl velmi jedinečný talent.

Vůně: kadidlo – cedr – ambra
Vůně kadidla, cedru a ambry vás zavede zpět v čase do tajemného, svůdného vesmíru této historické postavy.

- velikost 24 cm, váha 3 kg, doba hoření 400 hodin
- vysoce kvalitní ruční výroba a ty nejkvalitnější suroviny, to je značka Baobab
- balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Charakteristika produktu

Kód MAX24BCE
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu CÉSAR
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Výdrž 400 hodin
Barva šedá
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Borgia
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 3000 g

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB BORGIA - CÉSAR, 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.