Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB CASHMERE 10 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zápalky zdarma jako dárek.
Kolekce vonných svíček „Cashmere“ je inspirována slavným kašmírovým vzorem z Indie a Persie. Ten byl představen evropským soudům v 17. století podél Hedvábné stezky. Kašmírový vzor se brzy stal luxusním a exotickým symbolem s puncem vzácnosti, z drahých látek tkaných z tohoto motivu se staly vyhledávané předměty.
Vůně: bergamot – cedr – pižmo
Vonná svíčka Cashmere je zdobena vzorem z 9karátového zlata na černém podkladu. Její design je promyšlený do každého detailu. Vzor svíčky jemně zakrývá ručně foukané sklo. Drobné zelené, červené a modré detaily odkazují na barevné schéma jiné kolekce vonných svíček Baobab - High Society.

Charakteristika produktu

Kód MAX10CAS
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Výdrž 60 hodin
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Cashmere
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 500 g

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB CASHMERE 10 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.