Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB EDEN GARDEN 16 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v bílé barvě s ornamenty z roztavených žlutých, zelených, červených, fialových a černých perel v limitované kolekci Eden .

- Ruční práce činí každá kousek originálem
- Velikost 16 cm, váha 1 kg, doba hoření 150 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: Vůně svíčky Garden nás přenese do rozkvetlé květinové zahrady, její jádro tvoří vůně růže a ostružinového květu.

Kolekce Eden oslavuje příchod léta v trilogii vůní a barevných motivů připomínajících nejkrásnější scénerie letní krajiny - rozkvetlé louky, pestrobarevnost přímořských letovisek, žhavého afrického pobřeží a mořských hlubin.
Grafickou podobu jednotlivým motivům propůjčil Cyril Destrade.

Charakteristika produktu

Kód MAX16ED
Druh svíčky
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 1000 g
Výdrž 150 hodin
Vůně Růže - ostružinový květ
Charakter vůně Květinová
Kolekce Eden
Typ vůně Dámská
Barva žluto-červená

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB EDEN GARDEN 16 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.