Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB EDEN FOREST 24 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v bílé barvě s ornamenty z roztavených zelených, modrých a žlutých perel v limitované kolekci Eden .

- Ruční práce činí každá kousek originálem
- Velikost 24 cm, váha 3 kg, doba hoření 400 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: Vůně svíčky Forest je svěží, lehkou vůní vytvořenou spojením grepu, vetiveru a zeleného čaju.

Kolekce Eden oslavuje příchod léta v trilogii vůní a barevných motivů připomínajících nejkrásnější scénerie letní krajiny - rozkvetlé louky, pestrobarevnost přímořských letovisek, žhavého afrického pobřeží a mořských hlubin.
Grafickou podobu jednotlivým motivům propůjčil Cyril Destrade.

Charakteristika produktu

Kód MAX24EF
Druh svíčky
Výrobce Baobab Collection
Barva zelená
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 3000 g
Výdrž 400 hodin
Vůně Grep - vetiver - zelený čaj
Charakter vůně Svěží, citrusová
Kolekce Eden
Typ vůně Neutrální
Druh produktu Vonné svíčky

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB EDEN FOREST 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.