Zapalovač zdarma 3+1 ZDARMA
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB FILO - ORO, 35 CM

14 600 Kč
vyprodáno
Produkt k přímému prodeji najdete i na našich prodejnách
Prodejna Praha, Vinohradská 31
skladem v omezeném množství, dostupnost můžete ověřit telefonicky Kontaktujte nás+420 737 908 890
3+1 ZDARMA

K nákupu získáte jako dárek plnitelný zapalovač.
The Filo Oro scented candle is set in a golden yellow opaline glass encased in black glass filaments. The handmade glass decoration makes each candle a unique piece as well as a true collector's item.

Vůně: citrusy - neroli - vetiver
Slastná vůně neroli, vetiveru a citrusových plodů vás přenese do světa plného květin a radosti, do italské zahrady plné citrusových vůní.

- velikost 35 cm, váha 6,5 kg, doba hoření 800 hodin 
- vysoce kvalitní ruční výroba a ty nejkvalitnější suroviny, to je značka Baobab 
- balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci. 

Charakteristika produktu

Kód MAX35FOR
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu ORO
Charakter vůně Květinová, ovocná
Výdrž 800 hodin
Barva žlutá
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Filo
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 6500 g

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB FILO - ORO, 35 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.