Zapalovač zdarma
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB HIGH SOCIETY - LOUISE 24 CM

7 100 Kč
vyprodáno
Produkt k přímému prodeji najdete i na našich prodejnách
Prodejna Praha, Vinohradská 31
skladem v omezeném množství, dostupnost můžete ověřit telefonicky Kontaktujte nás+420 737 908 890
K nákupu získáte jako dárek plnitelný zapalovač.
Kolekce vonných svíček „Louise“ je odkazem na jedno z nejslavnějších děl francouzské literatury nesoucí název Červený a černý od francouzského spisovatele Stendala. Hlavní protagonistkou tohoto díla je Louise, aristokratka, kterou honosný život nudí a ráda by zažila pocit vášně, emočního vzplanutí a neutuchajícího dobrodružství.

Vůně: lesní plody – jasmín – boby tonka

Vonná svíčka Louise je zasazena do ručně foukaného temně červeného skla, které je profesionálně gravírované geometrickými tvary ve stylu art deco. V místech gravírování zůstává sklo průhledné, čímž je svíčce propůjčen drahocenný a magický vzhled zejména v momentech, kdy se po zapálení svíčky plamen vkusně odráží o gravírované ornamenty. Vonná svíčka Louise vám tak vytvoří ze všedních večerů slavnostní okamžiky v noblesním stylu.

Charakteristika produktu

Kód MAX24HSL
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu LOUISE
Charakter vůně Sladká
Výdrž 400 hodin
Barva červená
Výrobce Baobab Collection
Kolekce High Society
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 3000 g

Doporučení pro správné použití
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB HIGH SOCIETY - LOUISE 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.