Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB MANHATTAN 24 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v bílostříbrné barvě z limitované zimní kolekce Manhattan, inspirované atmosférou New Yorku.

- Při hoření ornamenty na svíčce připomínají legendární architekturu New Yorku
- Velikost 24 cm, váha 3 kg, doba hoření 400 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba a ty nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: borovice - konvalinka - pižmo

Vzrušující, lehká a přitom výrazná vůně New York City inspirovaná vůní velkoměsta, mísící se s vůní borovic v Central Parku.

Charakteristika produktu

Kód MAX24NY
Druh svíčky
Hmotnost (g) 3000 g
Výrobce Baobab Collection
Výdrž 400 hodin
Země původu Belgie
Kolekce Cities
Charakter vůně Svěží, citrusová
Barva bílo-stříbrná
Vůně Borovice - konvalinka - pižmo
Druh produktu Vonné svíčky

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB MANHATTAN 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.