Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB MANOU 10 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zápalky zdarma jako dárek.
Svíčka Manou je opletena přírodními palmovými listy s černými vzory, které mají znázorňovat semena rostlin, dva malé vyřezávané rohy odkazují na tradice válečníků, kterými je inspirovaná.

- Ruční práce činí každý kousek originálem
- Velikost 10 cm, váha 500 g, doba hoření 60 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: lístky máty - kořen vetiveru - ylang-ylang

Vůně svíčky kombinuje tóny vetiveru, lístků máty a ylang ylang. Vzniká tak svěží kombinace, která vás přenese do srdce země kmene Mikea, jehož území v minulosti sahalo až ke kanálům Mozambiku.

Charakteristika produktu

Kód MAX10MM
Druh svíčky
Kolekce Mikea
Země původu Belgie
Charakter vůně Svěží, citrusová
Typ vůně Neutrální
Hmotnost (g) 500 g
Výrobce Baobab Collection
Barva béžovo-černá
Vůně vetiver-máta-ylang-ylang
Výdrž 60 hodin

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB MANOU 10 CM

Společnost Baobab Collection zůstala věrná svým africkým kořenům a jako limitovanou letní kolekci představuje řadu Mikea, inspirovanou starověkým kmenem domorodců žijících na Madagaskaru. Tento, podle řady vědců nejstarší kmen, obývá oblast suchých lesů již déle než 4000 let. Dodnes žije stejným způsobem života jako jejich předkové, avšak v extrémní chudobě, protože původně husté lesy, které byly po staletí jejich domovem, byly právě kvůli těžbě růžového dřeva vymýceny a neposkytují jim tak dostatek potravy. Obyvatelé kmene Mikea jsou tak uvězněni mezi svým přírodním prostředím a ostatními obyvateli Madagaskaru, kteří je odmítají přijmout mezi sebe ve svých vesnicích. A tak v červenci roku 2015 vznikla nadace Mikea Forest, která má za cíl podporovat tento zapomenutý kmen. Společnost Baobab Collection přislíbila v rámci humanitární podpory darovat část svého zisku této nadaci na obnovení lesů a umožnění pravidelného přístupu k čisté vodě. Společnost Baobab Collection by ráda poděkovala dětem kmene Mikea za jejich vřelost, úsměvy a ochotu fotografovat se. Tímto by jim chtěla projevit čest a pomáhat jim prosperovat tak dobře, aby každé dítě mělo přístup ke kvalitnímu vzdělání.