Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS SAPPHIRE 10 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v krémové barvě s ornamenty z roztavených modrých perel z luxusní kolekce Pearls .

- Ruční práce činí každá kousek originálem
- Velikost 10 cm, váha 500 g, doba hoření 60 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: Svíčka Pearls SAPPHIRE uvolňuje vůni svěží jako mořský vánek.

Safír, posvátný kámen z dávných dob symbolizuje božskou přítomnost a ochranu. Kolekce svíček Pearls SAPPHIRE svými modrými detaily vzdává hold kráse tohoto drahého kamene.

Charakteristika produktu

Kód MAX10PS
Druh svíčky
Hmotnost (g) 500 g
Výrobce Baobab Collection
Výdrž 60 hodin
Charakter vůně Svěží, citrusová
Barva světle modrá
Země původu Belgie
Vůně Mořská řasa a myrha

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS SAPPHIRE 10 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.