DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Sladká

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS EMERALD 10 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v krémové barvě s ornamenty z roztavených zelených perel z luxusní kolekce Pearls .

- Ruční práce činí každá kousek originálem
- Velikost 10 cm, váha 500 g, doba hoření 60 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: Vůně svíčky Pearls EMERALD je nasládlá a ovocná – spojuje ambru s fíky v celek harmonický jako je příroda sama.

Smaragd, symbol ochrany, lásky a naděje se stal už od dob svého objevení v Kolumbii předmětem touhy. Kolekce svíček Pearls EMERALD je díky světle zeleným fragmentům perel jedinečná jako kámen, kterým je inspirována.

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS EMERALD 10 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.

Charakteristika produktu

Kód MAX10PE
Druh svíčka
Hmotnost 500 g
Výrobce Baobab Collection
Trvanlivost 60 hodin
Charakter vůně Sladká
Barva zelená
Země původu Belgie
Vůně Ambra a fíky