Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS SAPPHIRE 16 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka v krémové barvě s ornamenty z roztavených modrých perel z luxusní kolekce Pearls .

- Ruční práce činí každá kousek originálem
- Velikost 16 cm, váha 1 kg, doba hoření 150 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: Svíčka Pearls SAPPHIRE uvolňuje vůni svěží jako mořský vánek.

Safír, posvátný kámen z dávných dob symbolizuje božskou přítomnost a ochranu. Kolekce svíček Pearls SAPPHIRE svými modrými detaily vzdává hold kráse tohoto drahého kamene.

Charakteristika produktu

Kód MAX16PS
Druh svíčky
Výrobce Baobab Collection
Barva světle modrá
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 1000 g
Výdrž 150 hodin
Charakter vůně Svěží, citrusová
Vůně Mořská řasa a myrha

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PEARLS SAPPHIRE 16 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.