Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB RAVINTSARA - MANGA 16 CM

3 740 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Zápalky zdarma jako dárek.
Další z letních kolekcí svíček Baobab Collection, která vznikla ve spolupráci s původními obyvateli Madagaskaru. Svíčky jsou oplétané rafií a dotvářeny technikou vyšívané obrazové kresby. Hlavním motivem kolekce je Ravintsara, léčivá madagaskarská rostlina, jejíž ikonický tvar listu je ztvárněn na všech svíčkách z této kolekce.

Svíčky Manga jsou ručně oplétané modrou rafií s listy Ravintsary v přírodní barvě. Jeho červeno-modrý design v kombinaci s rafií bude dokonale ladit s prázdninovými domy.

Vůně svíčky Manga vás díky tónům mořské soli, vetiveru a ambry přenese na modré břehy oceánu.

Vetiver – mořská sůl – ambra

Charakteristika produktu

Kód MAX16RMA
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu MANGA
Charakter vůně Svěží, citrusová
Výdrž 150 hodin
Barva modrá
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Ravintsara
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 1000 g

Doporučení pro správné použití
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB RAVINTSARA - MANGA 16 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.