DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Týdenní akce Dřevitá, kořeněná

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB TSIVA 16 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Svíčka Tsiva je opletená černými palmovými listy s detaily v přírodní barvě, které mají znázorňovat semena rostlin, dva malé vyřezávané rohy odkazují na tradice válečníků, kterými je svíčka inspirovaná.

- Ruční práce činí každý kousek originálem
- Velikost 16 cm, váha 1 kg, doba hoření 150 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: hořící dřevo - grep - lístky eukalyptu

Černá barva s béžovými akcenty symbolizuje mužnost kmene Mikea, dřevitý charakter vůně připomíná jedinečnou vůni madagaskarského lesa snoubící tóny hořícího dřeva, eukalyptu a grepfruitu.

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB TSIVA 16 CM

Společnost Baobab Collection zůstala věrná svým africkým kořenům a jako limitovanou letní kolekci představuje řadu Mikea, inspirovanou starověkým kmenem domorodců žijících na Madagaskaru. Tento, podle řady vědců nejstarší kmen, obývá oblast suchých lesů již déle než 4000 let. Dodnes žije stejným způsobem života jako jejich předkové, avšak v extrémní chudobě, protože původně husté lesy, které byly po staletí jejich domovem, byly právě kvůli těžbě růžového dřeva vymýceny a neposkytují jim tak dostatek potravy. Obyvatelé kmene Mikea jsou tak uvězněni mezi svým přírodním prostředím a ostatními obyvateli Madagaskaru, kteří je odmítají přijmout mezi sebe ve svých vesnicích. A tak v červenci roku 2015 vznikla nadace Mikea Forest, která má za cíl podporovat tento zapomenutý kmen. Společnost Baobab Collection přislíbila v rámci humanitární podpory darovat část svého zisku této nadaci na obnovení lesů a umožnění pravidelného přístupu k čisté vodě. Společnost Baobab Collection by ráda poděkovala dětem kmene Mikea za jejich vřelost, úsměvy a ochotu fotografovat se. Tímto by jim chtěla projevit čest a pomáhat jim prosperovat tak dobře, aby každé dítě mělo přístup ke kvalitnímu vzdělání.

Charakteristika produktu

Kód MAX16MT
Druh svíčky
Kolekce Mikea
Země původu Belgie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Barva černo-béžová
Výrobce Baobab Collection
Vůně hořící dřevo-grep-eukalyptus
Typ vůně Pánská
Hmotnost 1000 g
Trvanlivost 150 hodin