Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS – BUD, ČERNÝ

2 695 Kč
skladem
Inspirován přírodou. Ultrazvukový difuzér Bud od Bloomy Lotus je spojením inovativního designu a vysoce výkonné technologie. Tento elegantní difuzér byl inspirován počáteční (zavitou) fází květu, která v sobě ukrývá tajemství transformace života. Stejně jako leknín vyrůstající z listů, i tento design představuje zrození nového života v elegantní podobě - čisté a tajemné.
Kovová základna, ve které se difuzér zrcadlí, připomíná hladinu rybníku, ve které se lekníny odráží, zatímco LED světlo prosvítající mezi jednotlivými „listy“ zavitého květu představuje život, lehce zahalený rouškou tajemství. Všestranný difuzér Bud šíří do okolí voňavou mlhu, a zároveň vydává mírné LED osvětlení různých barev, které vytvářejí atmosféru dokonalého klidu.

Velikost produktu: průměr 132 mm, výška 230 mm
Materiál: plast (PP), kov
Pokrytí: až 45 m2

Charakteristika produktu

Kód BL-002B
Výrobce Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Barva černá
Objem (ml) 170 ml
Hmotnost (g) 518 g
Pokrytí 45m2
Země původu Čína

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS – BUD, ČERNÝ

Difuzér je navržen tak, aby hladce splýval s designem interiéru vašeho domova či kanceláře, nebo naopak vyčníval jako dekorativní kus, záleží jen na tom, kam ho umístíte. Difuzér má velkou nádržku na vodu, a je tak schopný provonět prostor o rozloze až 45 m2, takže je ideální i pro větší prostory. Bud difuzér lze nastavit na 2, 5 nebo 10 hodinový provozní režim s automatickým nastavením bezpečnosti, kdy se difuzér sám vypne, pokud v nádržce dojde voda. Můžete tak odpočívat a užívat si prostor pro relaxaci kdykoliv během dne.

Dokumenty a příručky