Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - JungleFUN

2 615 Kč
skladem
Difuzér JungleFUN od Bloomy Lotus přinese do vašeho dětského pokoje dotek rozmarného potěšení. Tento „3v1 difuzér“ je navržen tak, aby tři roztomilí zvířecí kamarádi podporovali fantazii vašeho dítěte a byli jeho dokonalými společníky nejen v době, kdy ho uložíte ke spánku.

Díky vyměnitelným ouškům difuzér snadno přeměníte na hravou lišku, roztomilého medvídka nebo přítulného králíčka. Difuzér je pro vás inspirací při vymýšlení zábavných příběhů před spaním. Podporuje také fantazii vašeho děťátka, které se tak může naučit vymýšlet své vlastní zábavné příběhy. Nechte tato zvířátka JungleFUN vytvořit útulnou a relaxační atmosféru pro snadné usínání a klidný spánek vašeho děťátka. Pár kapek esenciálního oleje pro lepší spánek rychle přenese vaše maličké do kouzelné říše snů. Tato inovativní pomůcka „3 v 1“ je aroma difuzérem, jemným zvlhčovačem vzduchu a hudebním nočním světlem zároveň, to vše v mimořádně roztomilém balení!

Velikost produktu: šířka 102 mm, výška 182–215 mm (dle nasazených oušek)
Materiál: plast, silikon
Pokrytí: až 45 m2

Charakteristika produktu

Kód BLB-001
Výrobce Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Barva bílá
Objem (ml) 145 ml
Hmotnost (g) 350 g
Pokrytí 45
Země původu Čína

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - JungleFUN

Díky vyměnitelným ouškům snadno přeměníte difuzér na hravou lišku, roztomilého medvídka nebo přítulného zajíčka. Do difuzéru přidejte pár kapek esenciálního oleje a vytvořte tak v dětském pokojíčku příjemnou uklidňující atmosféru. Tito roztomilí kamarádi navržení tak, aby podporovali fantazii vašeho malého, jsou dokonalými společníky v době, kdy uložíte své děťátko ke spánku. Díky X-Large nádržce na vodu pokryje difuzér až 40 m2 a vydrží vonět 2 až 4 hodiny v nepřetržitém režimu nebo až 8 hodin v intervalovém režimu. Difuzér má funkci automatického vypnutí při převrácení nebo v případě, že v nádržce dojde voda, takže Vy i Vaše dítě můžete nerušené odpočívat. Difuzér JungleFUN® navíc neobsahuje BPA (bisfenol A) a je tak naprosto bezpečný a netoxický. Ultrazvukový difuzér díky jemné vycházející mlze lehce zvlhčuje suchou, popraskanou pokožku a zklidňuje dýchání, zatímco noční měkké světlo měnící barvu a integrovaná relaxační hudba inspirovaná zvuky džungle podporují hluboký, přirozený a klidný spánek…

Dokumenty a příručky