Vážení zákazníci, v Den české státnosti, tedy 28.9.2022, budou naše kamenné prodejny v Brně i v Praze uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Co se událo na bytových parfémech v roce 2014

7. 1. 2015

LEDEN 2014

Vůně připomínající úžasnou bublinkovou koupel či třeba příjemně květinová vůně vzácného jasmínu. To byly první novinky roku 2014 na našem eshopu i v kamenných prodejnách v podobě netradičních náhradních náplní do katalytických lamp od francouzských parfumářů Lampe Berger. Všechny jejich parfémy vychází ze staroufrancouzské tradice parfumářství a odpovídají striktním a náročným kvalitativním normám. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost.

 

ÚNOR 2014

Únor přinesl nový úlovek z franouzských interiérových veletrhů - svíčky POP UP s diamantem. Myšlenka vzniku POP UP svíček vzešla z francouzských parfumářských zkušeností a vzrušení z loterie. Hlavním účelem těchto svíček totiž není jen potěšit své nové majitele líbivým designem a příjemnou vůní. Jejich posláním je každého doslova nadchnout, dopřát mu potěšení a také možná pocit překvapení...vždyť kdo nemá rád překvapení? Uvnitř každé padesáté svíčky se skrývá pravý blýskavý diamant, který šťastný zákazník objeví s postupným hořením svíčky a tavením vosku. Pět nových svíček dostalo jednoduchý název ELEGANCE – díky nadčasovosti a diskrétnosti. Svým černým sklem a novou sbírkou vůní apeluje zejména na náročnější klienty, kteří hledají něco zcela výjimečného. Co se týče výrobního procesu, svíčky jsou ručně vyrobené dle osvědčených francouzských metod a jsou 100% přírodní.

BŘEZEN 2014

Elektrické svíčky přibyly do našeho sortimentu v březnu 2014. Svíčky jsou v přírodní barvě slonovinové kosti a hodí se opravdu doslova kamkoliv. Jsou jednoduché, avšak elegantní, a jsou ideální volbou pro ty, kdo chtějí zpohodlnět domácí atmosféru a zažít hřejivý pocit ze svíček, které jsou ale bezpečné. Impozantní plamen dotváří společně s opravdovým voskem, z něhož jsou svíčky vyrobeny, velmi realistickou kopii svíček tradičních.
 

 

DUBEN 2014

Dubnovou novinkou se pak staly speciální vonné vosky. Nahrazují aroma nebo esenciální oleje. Vosk stačí vybalit z obalu a rozlomit na 4 části – kostičky. Jednu část pak můžete položit do kalíšku aroma lampy a zapálit pod ní běžnou čajovou svíčku. Rozpuštěný vonný vosk pak provoní velmi rychle celý byt. Důležité je, že po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, ale postupně se z něj vypařují vonné esence. Po několika hodinách provozu nám tak postupně přestane vonět. Vosky se dají také kombinovat: vytvářejte vlastní vůně nalámáním různých vosků do horního kalíšku aromalampy.

 

KVĚTEN 2014

Květen přinesl májové novinky v podobě nových tvarů keramických difuzérů LOVELY od Millefiori Milano. V sotrimentu se tak objevil třeba romantixký motýl, čtyřlístek pro štěstí, růžová mašle nebo zářící slunce. Kolekce Millefiori Milano – Lovely difuzéry plní všechny atributy, které by měl mít milý dárek - je to elegance a krásný vzhled, potěšení pro oči, ale i další smysly. Široká paleta modelů je vyrobena z jemné keramiky.

ČERVEN 2014

NIKI je designová vůně do auta, která se připevňuje na výdech klimatizace automobilu. Má vyměnitelné náplně z EVA, které zajišťují efektivní provonění automobilu. Vyrábí se v 10ti různých barevných variantách a 10ti různých vůních a na českém trhu se objevila v červnu. Pro vytvoření neotřelého designu svých výrobků chtěla totiž společnost Mr. and Mrs. Fragrance oslovit zkušeného, úspěšného italského designéra, který svou tvorbou dokáže zachovat prestiž označení ,,made in Italy“ a zároveň mu nechybí hravost a nadhled při hledání nových tvarů a materiálů. Všechny tyto vysoké nároky dokonale splňuje osobnost Luca Trazziho. Jeho design je přímo nabitý vášní a emocemi a přitom neztrácí funkčnost.

 

ČERVENEC 2014

V červenci jsme mysleli zejména na vaše pohodlí. Potěšit jsme vás chtěli dárkovou sadou Lampe Berger proti komárům, která obsahuje vůni Oceán proti komárům s repelentním účinkem. Lampu tedy stačí zapálit a nechat doutnat, interiér tak okamžitě zbavíte nepříjemného hmyzu.
 

SRPEN 2014

Srpnový měsíc přinesl nové kousky aroma lamp. Lze je použít pro jakoukoliv příležitost, s cílem voňavé a příjemné či uklidňující atmosféry. Díky mírnému plamenu a osvětlení dodají domácí atmosféře pohodu a teplo. Do aromalamp Drake Home Fragrances lze použít libovolné aroma i esenciální oleje. Ty stačí rozředit ve vodě a aromalampu zprovoznit prostřednictvím zapálení vložené čajové svíčky.

 

ZÁŘÍ 2014

V září se objevil zbrusu nový systém pro provonění interiéru vozu - vůně do auta GO od Millefiori Milano. Vonné kapsle jsou k dispozici v šesti exkluzivních vůních. Po připevnění pomocí klipu na výdech ventilace dochází k postupnému uvolňování vůně do interiéru vozu. U vůně GO si intenzitu provonění regulujete sami.

 

ŘÍJEN 2014

Kolekce mini kaktusů Chando se stala říjnovou novinkou. Jsou vyrobeny ze speciálního patentovaného porcelánu. Výroba je hluboce ovlivněna a směrována formami ženské relaxace a uvolnění za pomoci vůně, které jsou užívány již od dob dynastie Ming. Jsou sloučením delikátní vůně a výborně technicky i umělecky propracovaného porcelánu. Více než deset let pracovala společnost na dosažení excelence, kdy pronikala velmi hluboko do podstat výroby porcelánu a jeho spojení s fragrancí, a získala celosvětově mnoho patentů. Porcelánový kvítek difuzéru nasaje fragranci a vypařuje ji do svého okolí. Provonění je příjemné a intimní. Porcelánový květ nemění nijak vzhled.

 

LISTOPAD 2014

Listopadovou hvězdou byl Otello. OTELLO je nový elektronický difuzér značky Mr&Mrs Fragrance, pod jehož designem je podepsán Carlo Colombo, jeden z nejvýznamnějších designérů dnešní doby. Tento italský návrhář je proslulý svým nezaměnitelným minimalistickým stylem. Ve svých návrzích propojuje jednoduché, čisté linie spolu s pečlivým zaměřením na detail a na výběr materiálu. Provoní prostor díky unikátní technologii vonných kapslí.
 

PROSINEC 2014

V prosinci jste pak měli šanci objevit úchvatný svět aroma difuzérů ANIMIKADOS. Svět plný svobody, optimismu a milého humoru... Báječný svět plný života a dobré nálady vám pomáhá přenést se přes každodenní starosti a vykouzlí úsměv na vaší tváři. Hravé kombinace barev a vůní spolu s hřejivým příběhem dávají vzniknout okouzlujícím postavičkám světa ANIMIKADOS. Každá z postav přináší svůj osobitý přístup k životu, který si můžete snadno přenést do vašeho domova. Díky difuzérům ANIMIKADOS si vytvoříte jedinečnou atmosféru doma, v kaceláři nebo i na cestách přesně podle vašich přání.


 


« Zpět na články