Maison Berger Paris

DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COCOON KOUŘOVÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE, LAMPE BERGER

Produkt aktuálně není možné zakoupit.

Nechte svůj domov provonět díky startovacímu balení katalytické lampy Cocoon a 180 ml parfému Bavlněná péče.


Katalytická lampa je vyrobena ze silnostěnného skla, má kulatou základnu a směrem nahoru se mírně zužuje. Její povrch je matný a transparentní, lampa je dokonale hladká. Součástí balení je i patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr, ochranná krytka a 180 ml interiérového parfému Lampe Berger.


Balení obsahuje 180 ml interiérového parfému Bavlněná péče - čistá, lehká, pudrová vůně. Základ tvoří cedr, pižmo, vanilka a bílý med, v srdci má pudrové tóny a květy pomerančovníku, hlavu parfému tvoří růže, vonné silice a čerstvé tóny.


Objem lampy: 255 ml
Výška lampy: 13 cm

Charakteristika produktu

Kód 4641
Charakter vůně Pudrová
Druh Katalytická lampa
Objem (ml) 255 ml
Výrobce Maison Berger Paris
Barva šedá
Vůně Bavlněná péče
Země původu Francie

Jak používat
DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COCOON KOUŘOVÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE, LAMPE BERGER

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.