DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Pudrová

DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA CURVE BÍLÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE, LAMPE BERGER

1 015 Kč
Dostupnost: vyprodáno
Katalytická lampa Curve z matného skla je inspirovaná skandinávským stylem přinášejícím pohodu a klid. Jednoduchý, čistý design a matný povrchový lak z ní dělají opravdu nadčasový kousek. Autorem lampy je francouzský designér Jean Baptiste Sibertin Blanc.
Dárkový set je vhodný jako dárek nebo pro ty z vás, kteří ještě nemají s katalytickými lampami zkušenost, protože součástí balení je kromě lampy také startovací 180ml balení interierového parfémů ve vůni Bavlněná péče.
Vůně Bavlněná péče - parfém z kolekce vůní inspirovaných jedním z pěti lidských smyslů - dotykem. Vůně je čistá, lehká, pudrová, základ tvoří cedr, pižmo, vanilka a bílý med, v srdci má pudrové tóny a květy pomerančovníku, hlavu parfému tvoří růže, vonné silice a čerstvé tóny.

Objem lampy: 280 ml
Výška: 15,5 cm

Jak používat
DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA CURVE BÍLÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE, LAMPE BERGER

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.

Charakteristika produktu

Kód 4643
Charakter vůně Pudrová
Druh Katalytické lampy
Objem 280 ml
Výrobce Lampe Berger
Barva bílá
Vůně Bavlněná péče
Země původu Francie