Galeo

SADA BIO ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ GALEO - ZIMNÍ OBDOBÍ

690 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
100% esenciální BIO oleje
Skořice - prohřátí, povzbuzení, antibakteriální účinky.
Eukalyptus radiata - protiinfekční účinky, posílení horních cest dýchacích a močových cest.
Cypřiš - zklidnění organizmu, sedativum, repelentní účinky, pozitivní vliv na CNS.

Charakteristika produktu

Kód BIO206102GUIDE
Výrobce Galeo
Druh Esenciální oleje
Vůně Skořice, Eukalyptus, Cypřiš
Země původu Francie
Druh produktu Aromaterapie – aromalampy, oleje, nebulizéry, vosky

Jak používat
SADA BIO ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ GALEO - ZIMNÍ OBDOBÍ

Skořice - skořice naplňuje tělo i duši teplem, odstraňuje pocit samoty, tíhy a strachu. Zvyšuje inspiraci, vytváří pocit bezpečí a domácího prostředí. Zlepšuje náladu, dodává optimizmus a sebevědomí. Má jedny z nejsilnějších antibakteriálních účinků v aromaterapii. Ulevuje při nachlazení, podporuje imunitní systém, přispívá ke správné funkci srdce a oběhové soustavy. Má blahodárné účinky na pokožku.

Eukalyptus radiata - oproti druhu globulus je jemnější a méně intenzivní, díky tomu je vhodnější v těhotenství a také pro děti již od 9. týdne věku miminka. Má výborné protiinfekční účinky, zejména v oblasti horních cest dýchacích a močových cest. Ulevuje při bronchitidě, usnadňuje vykašlávání, pomáhá při zánětech nosních dutin, odstraňuje boleste v krku. Při onemocnění snižuje horečku, mírní bolesti hlavy, má antiseptické, antivirové a protistafylokokové účinky - uvádí se, že rozprašovací emulze 2% eukalyptové silice zahubí 70 % stafylokoků ve vzduchu. Je také vhodný při infekcích kůže a střevních potížích - působí protiprůjmově a vypuzuje střevní parazity. Je dobrý pro snížení hladiny krevního cukru nebo jako stimulant srdeční činnosti. Má pozitivní účinky na psychiku - posiluje koncentraci a paměť, zlepšuje logické myšlení, tlumí záchvaty úzkosti a panického strachu. Doporučuje se kombinovat s levandulovou, citronovou, citronelovou, meduňkovou, borovicovou, růžovou, rozmarýnovou, mátovou silicí nebo s tea tree olejem.

Použití: Doporučujeme potřít krk, šíji, hrdlo a okolí uší 4 kapkami rozpuštěnými v trošce rostlinného oleje 3x denně. Velmi účinné je použití v období chřipkových epidemií - ráno vtírat 4 kapky rozpuštěné v trošce rostlinného oleje do chodidel po dobu 5-7 dní.

POZOR: Nepoužívat při astmatu a epilepsii.

Cypřiš - má antibakteriální, dezodorační a sedativní účinky. Tiší bolest, je mírně močopudný, lokálně stahuje cévy, zklidňuje organizmus, je vhodný při nejistotě, úzkosti, nepřátelství, depresi, posiluje nervy. Pomáhá při problémech spojených s menopauzou, ovlivňuje menstruaci, zmírňuje premenstruační syndrom. Je vhodný i při nachlazení, chřipce, kašli, rýmě i alergické rýmě, působí jako repelent.

Použití: Vnitřní užití - 1 kapka v lžíci medu zklidňuje suchý a dráždivý kašel. Na kůži - pro dobrou žilní cirkulaci smíchejte 4 kapky s rostlinným olejem a vtírejte 3x denně do lýtek.

POZOR: Nepoužívejte v těhotenství, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Tento olej není vhodný pro difuzi!

Upozornění: Esenciální oleje jsou mimořádně koncentrované, je tedy nutné je naředit. Příliš vysoká koncentrace může způsobit boleste hlavy nebo vyvolat alergickou reakci na pokožce. Před masáži proto doporučujeme provést test snášenlivosti na předloktí, kde je pokožka nejcitlivější. Oleje nejsou rozpustné ve vodě, smíchejte je tedy vždy s rostlinným olejem nebo mlékem. Esenciální oleje nenahrazují léky! Předejděte kontaktu s očima a sliznicí. Uchovávejte vždy mimo dosah dětí!