Maison Berger Paris

MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA BLISSFUL + COCO MONOI

Produkt aktuálně není možné zakoupit. 999 Kč -20%
Zápalky zdarma jako dárek.
Dárkový set katalytické lampy Blissful z lakovaného skla s matným efektem v letní žluto-oranžové barvě a 180 ml interiérového parfému s limitovanou letní vůní Coco Monoi.
Objem lampy: 220 ml

Coco Monoi - prostá, sladká a exotická vůně kokosu evokuje idylickou a poklidnou dovolenou na slunné pláži. Základním tónem je lahodný mléčný kokos, jež posiluje exotický charakter letních vůní. Právě tento smyslný tón se stal nutností každého letního parfému, díky kterému se přenesete na tropický ostrov. Exotický kokos je doplněný o jemný aspekt nočního hyacintu a vanilkového lusku. Slunce, písek a pohoda, to vše ucítíte z této energické vůně.

Vrchol: pomerančová kůra, mandarinka
Srdce: pomerančový květ, noční hyacint, hřebíček
Základ: kokos, vanilkový lusk, cedrové dřevo

Charakteristika produktu

Kód 4679
Charakter vůně Ovocná
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Barva oranžová
Objem (ml) 220 ml
Vůně Coco monoi
Země původu Francie
Kolekce Blissful

Jak používat
MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA BLISSFUL + COCO MONOI

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačujcící pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.