Maison Berger Paris

MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA PURE MATNÁ + NÁPLŇ ČISTÝ BÍLÝ ČAJ

999 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Dárkové balení je ideální pro snadný úvod do světa interiérových parfémů a katalytických lamp. Balení obsahuje katalytickou lampu Pure v matném provedení a 180 ml interiérového parfému Čistý bílý čaj. Součástí balení je také patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr lampy a ochranná korunka.
Katalytická lampa je vyrobena z matného silnostěnného skla v elegantním designu. Robustní ochranná korunka je vyrobena z kovu ve stříbrné barvě.
Objem lampy: 220 ml
Výška lampy: 12 cm

Charakteristika produktu

Kód 4681
Charakter vůně Svěží, citrusová
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Barva bílá
Vůně Čistý bílý čaj
Země původu Francie

Jak používat
MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA PURE MATNÁ + NÁPLŇ ČISTÝ BÍLÝ ČAJ

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu minimálně 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit prostorem. 20 - 30 minut parfemace (difuze) je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.