Culti

Aroma difuzér CULTI COLOURS HNĚDÝ 1000 ML - THÉ

2 990 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Thé, to je čajový obřad, pomalý a meditativní. Vyvážená a čistá směs bergamotu a japonského zeleného čaje Sencha, doplněné tóny dřeva Kvajak.
Kolekce Colours nabízí barevné varianty oblíbených difuzérů Culti Stile. Vybrat si můžete z několika stylových barev tu, která se bude nejlépe hodit právě do vašeho interiéru. Difuzér je z barevného lakovaného skla, víčko z lakovaného javorového dřeva.

Charakteristika produktu

Kód CBDTHE1000
Charakter vůně Svěží, citrusová
Kolekce Colours
Výrobce Culti
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva hnědá
Výdrž 4-6 měsíců
Objem (ml) 1000 ml
Druh Tyčinkový difuzér
Vůně Thé
Pokrytí (m²) 30 m²
Země původu Itálie

Jak používat
Aroma difuzér CULTI COLOURS HNĚDÝ 1000 ML - THÉ

Luxusní kolekce aroma difuzérů CULTI začala vznikat už v roce 1988, kdy se začalo experimentovat s různými metodami provonění. Právě tehdy přišla totiž společnost CULTI s originálním nápadem, který se velice rychle stal nejefektivnějším řešením pro provonění prostor, a to jak domácích, tak třeba kancelářských. Inspiraci měli italští návrháři přitom naprosto jednoduchou – v proutěných ratanových koších, které byly namočeny ve vodě, která se z nich následně vypařila a dodala jim ideální pružnost a tvarovatelnost. Přesně tehdy se rozhodli spojit ratanové dřevo s osobitými vůněmi. Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.