DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce Ovocná

Aroma difuzér 250ml, NATURAL, Millefiori, Hroznové víno a černý rybíz

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
- přírodní řada Natural Fragrances
- náplň 250 ml
- výdrž 6 - 9 měsíců
- zdravotně nezávadné
- příjemná vůně
- jednoduchý design

- vůně: Hroznové víno a černý rybíz (Grape Cassis)
Nápaditá kombinace hroznového vína společně s černým rybízem odhaluje citrusové, květinové a zároveň sladké tóny granátového jablka, broskve a vanilky. Základ tvoří jemné pižmo a dřevo.

Jak používat
Aroma difuzér 250ml, NATURAL, Millefiori, Hroznové víno a černý rybíz

Přírodní aroma difuzér má podobu skleněné lahvičky s vonnou esencí, která je uzavřena keramickou zátkou s otvorem uprostřed. Do otvoru se vkládají tyčinky z přírodního ratanu, po kterých vonná esence vzlíná a následně se uvolňuje. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek. Náplň aroma difuzéru tvoří čistě přírodní éterické oleje, jejichž uvolňováním nevznikají škodlivé látky. Éterické oleje mohou mít blahodárný vliv na výkon či soustředění nebo prozměnu napomáhat k uklidnění těla i duše, záleží na zvolené variantě. Některé typy esencí rovněž výborně pohlcují nežádoucí pachy. Menší balení vydrží až půl roku, větší až 10 měsíců. Díky svému designu difuzér poslouží i jako zajímavý estetický doplněk. Součástí balení je aroma difuzér s náplní 250 ml fragrance a ratanové tyčinky.

Charakteristika produktu

Kód 7DDGC
Kolekce Natural
Typ výrobku aroma difuzéry
Druh Aroma difuzéry
Vůně Hroznové víno a černý rybíz
Období Jaro-Léto
Objem 250 ml
Trvanlivost 6-9 měsíců
Charakter vůně Ovocná
Typ vůně Neutrální
Země původu Itálie
Výrobce Millefiori Milano