Culti

Aroma difuzér CULTI COLOURS HNĚDÝ 500 ML - THÉ

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Thé, to je čajový obřad, pomalý a meditativní. Vyvážená a čistá směs bergamotu a japonského zeleného čaje Sencha, doplněné tóny dřeva Kvajak.
Kolekce Colours nabízí barevné varianty oblíbených difuzérů Culti Stile. Vybrat si můžete z několika stylových barev tu, která se bude nejlépe hodit právě do vašeho interiéru. Difuzér je z barevného lakovaného skla, víčko z lakovaného javorového dřeva.

Charakteristika produktu

Kód CBDTHE500
Druh produktu Aroma difuzéry
Vůně/Název produktu Thé
Charakter vůně Svěží, citrusová
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 2-4 měsíce
Pokrytí (m²) 30 - 40 m²
Barva hnědá
Výrobce Culti
Kolekce Colours
Země původu Itálie

Jak používat
Aroma difuzér CULTI COLOURS HNĚDÝ 500 ML - THÉ

Luxusní kolekce aroma difuzérů CULTI začala vznikat už v roce 1988, kdy se začalo experimentovat s různými metodami provonění. Právě tehdy přišla totiž společnost CULTI s originálním nápadem, který se velice rychle stal nejefektivnějším řešením pro provonění prostor, a to jak domácích, tak třeba kancelářských. Inspiraci měli italští návrháři přitom naprosto jednoduchou – v proutěných ratanových koších, které byly namočeny ve vodě, která se z nich následně vypařila a dodala jim ideální pružnost a tvarovatelnost. Přesně tehdy se rozhodli spojit ratanové dřevo s osobitými vůněmi. Odstraňte zátku na lahvičce difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně. Tyčinky lze znovu použít či zaměnit za nové, v závislosti na použité vůni.