DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

CULTI WELCOME AROMA DIFUZÉR 990 ML - AQQUA

2 030 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Vůně Aqqua je doslova výbuchem pozitivní energie. Je svěží, silná a vyvolává pocit svobody. Takové jsou citrusové plody, koření a bylinky v kombinaci s jantarem, doplněné vonnými dřevy.
Difuzér z jedinečné kolekce Welcome, která nabízí kompletní sadu voňavých produktů vhodných zejména do koupelny ve vybraných vůních značky Culti Milano.
Design výrobků kolekce Welcome odráží ikonický vzhled difuzérů z kolekce Culti Stile, avšak v moderní a praktické průhledné PET lahvi. To především proto, aby nedošlo k rozbití difuzéru a použití v koupelně tak bylo absolutně bezpečné.
Součástí balení jsou ratanové tyčinky.

Jak používat
CULTI WELCOME AROMA DIFUZÉR 990 ML - AQQUA

Jedinečná kolekce Welcome nabízí kompletní sadu vonných produktů do koupelny – tekuté mýdlo, krém na ruce a difuzér ve vybraných vůních značky Culti Milano. Design výrobků kolekce Welcome odráží ikonický vzhled difuzérů z kolekce Culti Stile, avšak v moderní a praktické průhledné PET lahvi. To především proto, aby nedošlo k rozbití difuzéru a použití v koupelně tak bylo absolutně bezpečné.

Charakteristika produktu

Kód CWDAQQ1000
Druh Tyčinkové difuzéry
Objem 990 ml
Kolekce Welcome
Výrobce Culti
Trvanlivost 4-6 měsíců
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Barva čirá
Země původu Itálie
Vůně Aqqua
Pokrytí 30 - 50 m²