Vážení zákazníci, v Den české státnosti, tedy 28.9.2022, budou naše kamenné prodejny v Brně i v Praze uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Drobné dárky na poslední chvíli

12. 12. 2018

DROBNÉ DÁRKY, KTERÉ UDĚLAJÍ VELKOU RADOST

Už se těšíte až budete mít konečně čas se během vánočních svátků zastavit a zalézt si pod hřejivou deku s horkým punčem? Odpoutat se od celoročních starostí a pracovního vytížení a těšit se na moment, kdy si budete moci plnými doušky užívat vánoční atmosféru… ale teď si ještě pořád hrajete s myšlenkou, že malý dárek pro někoho hodně blízkého vám chybí?

Dali jsme hlavy dohromady a vybrali pro vás tipy na drobné dárky, které dozajista pod vánočním stromečkem rozzáří oči vašich blízkých.

DÁREK DO 200 KČ

Svět plný svobody, optimismu a humoru přináší tyčinkové difuzéry španělské značky Animikados, které nesou nejen krásné vůně, ale i krásné názvy jako True Friends (praví přátelé), True Love (pravá láska) nebo Absolutely Fabulous (naprosto neodolatelný). Pokud sháníte milý vánoční dárek jako třešničku na dortu, tento tyčinkový difuzér je tou správnou volbou.

Milovníci vonných tyčinek si mohou přijít na své s vonnými tyčinkami značky Estéban vytvořených z bambusu, dřevěné drti a rostlinných pojiv v kombinaci s přírodními esenciálními oleji. Tyto vonné tyčinky příjemně provoní pokoj nebo menší byt nejen o Vánocích.

Malým vánočním dárkem k provonění oblečení a ložního prádla je vůně určená pro textilie. Sortiment těchto produktů může být různorodý, od populárního panáčka nebo klasické vonné karty, která se zavěsí či položí do skříně, až po vůni ve spreji, jež  provoní oblečení jako čerstvě vyprané. Velmi působivým vánočním dárkem může být i vonný sáček dvojího využití. Primárně slouží k provonění šatní skříně, ale dá se využít i jako vůně do vysavače a to tak, že se jedna polévková lžíce prášku ze sáčku nasype do vysavače nebo na podlahu/koberec a vysaje. Vůně se bude postupně uvolňovat do prostoru při vysávání.

DÁREK DO 350 KČ

Velmi populární dárek nejen pro muže je voňavý panáček do auta, který dokáže krásně provonět interiér automobilu a současně vytvoří pěkný designový prvek. Velkou výhodou je sortiment vůní i široká škála barev dle exteriéru nebo interiéru automobilu. Můžete vybírat z klasických panáčků CESARE nebo z trendy panáčků NIKI, kde je možnost vyměnitelné náplně a obdarovaný si tak může dokupovat nové náplně dle své preference – třeba pokaždé jinou.

Netradiční voňavý dárek je vonný talisman pro štěstí k příjemnému provonění malého prostoru, ať už je to šatní skříň, auto, kabelka, cestovní taška nebo přívěšek na klíče...fantazii se meze nekladou.

Pokud sháníte voňavý dárek, který současně nebudete muset dárkově balit, doporučujeme zvolit vánoční dárek od značky Chando. V ceně do 350 Kč můžete vybírat z elegantních tyčinkových difuzérů určených zejména pro ženy.

Aromalampa – nestárnoucí klasika k provonění menších prostor a vytvoření pohody s domácí aromaterapií. Používá se v kombinaci s aroma oleji, stoprocentně přírodními esenciálními oleji, či vonnými vosky. Použití je jednoduché. Dovnitř aromalampy se vloží svíčka, do misky nalije voda a do ní se přidá pár kapek esenciálního či vonného oleje nebo namísto vody a oleje použijete vonný vosk. Pak už se stačí jen nechat unášet některou z úžasných vůní a relaxovat.

DÁREK DO 500 KČ

Najít kvalitní vonnou svíčku, která dokáže krásně vonět nejen na začátku při jejím zapálení, ale po celý čas hoření svíčky, bývá často náročné. Toto dokážou vonné svíčky značky Estéban s parfemací napříč celým voskem. Navíc si tato značka zakládá na ekologickém přístupu k přírodě a využívá vosky i esenciální oleje přírodního původu. Velmi oblíbené jsou vonné svíčky světoznámé značky WOODWICK, jejíchž kouzlo tkví v dřevěných knotech, které při zapálení svíčky vydávají jemný zvuk praskajícího dřeva.

A pokud si nevíte rady, co z výše zmíněných tipů na dárky by udělalo vašemu blízkému radost, a víte, že daleko raději si obdarovaný dárek vybere sám, doporučujeme využít naše dárkové poukazy, které lze uplatnit jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách v Brně na Josefské 1, a v Praze 2 na Vinohradské 31.


« Zpět na články