Dárek
Maison Berger Paris

MAISON BERGER DÁRKOVÝ SET ESSENTIELE + NÁHRADNÍ NÁPLŇ ZDARMA

1 099 Kč
vyprodáno
Dárková sada obsahuje katalytickou lampu Oval z kolekce Essential z průhledného skla a 250 ml interiérového parfému Verbena a 250 ml funkční neutrální náplně – slouží pro zředění parfému - snížení jeho intenzity nebo čištění vzduchu bez jeho parfumace. Součástí balení je také patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr lampy, ochranná korunka a trychtýř pro snadné plnění lampy.
Katalytická lampa je vyrobená ze silnostěnného průsvitného skla. Robustní, avšak elegantní korunka rovného tvaru je vyrobena z kovu ve stříbrné barvě.

Verbena
Hlava: limetka, cedrát, růžový pepř
Srdce: verbena, levandule, máta
Základ: šedá ambra, bílé pižmo

+ jako DÁREK K NÁKUPU - NÁHRADNÍ NÁPLŇ 500 ML ve vůni POKUŠENÍ SANTALOVÉHO DŘEVA
Pokušení santalového dřeva - jemné a smyslně nasládlé dřevité tóny orientálního santalovníku a vanilky vás obklopí uklidňující a povznášející atmosférou. Kombinace výrazného kardamomu a růže pozvolna přechází v osvěžující tóny bílého jasmínu doplněného o noty cedru a myrty.
Hlava: růže, kardamom, santalové dřevo
Srdce: cedrové dřevo, myrta, bílý jasmín
Základ: santalové dřevo, ambra, vanilka

Charakteristika produktu

Kód 4698DAR
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Země původu Francie
Barva čirá

Jak používat
MAISON BERGER DÁRKOVÝ SET ESSENTIELE + NÁHRADNÍ NÁPLŇ ZDARMA

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu minimálně 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit prostorem. 20 - 30 minut parfemace (difuze) je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.