Estéban Paris Parfums

TYČINKOVÝ DIFUZÉR ESTÉBAN COLLECTOR 2019 - VÁNOČNÍ JEDLIČKA, 150 ML

Produkt aktuálně není možné zakoupit. 770 Kč -40%
Vánoční limitovaná kolekce „Collector“ roku 2019 je inspirovaná pařížským Art Deco stylem, což z ní činí ještě více neodolatelnou. Kolekce představuje typickou francouzskou nadčasovou eleganci. Design celé kolekce v sobě snoubí zlaté a sametové barvy se smyslnými geometrickými tvary.

Vůně Vánoční jedlička (Mille & Un Sapins) - okouzlující dřevitá vůně, ve které se mísí vůně borovicového jehličí a pryskyřice s nádechem medové ambry.

- dárkové balení s metalickými efekty
- 100% přírodní avosk, vůně bez alkoholu a ftalátu

Charakteristika produktu

Kód EOR-020
Kolekce Collector
Výrobce Estéban Paris Parfums
Vůně Vánoční jedlička
Země původu Francie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva zlatá
Výdrž 1-3 měsíce
Objem (ml) 150 ml

Jak používat
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ESTÉBAN COLLECTOR 2019 - VÁNOČNÍ JEDLIČKA, 150 ML

Tyčinkový aroma difuzéru zajistí stálé provonění vašeho interiéru. Po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Náplň obsahuje denaturovaný alkohol bez ftalátu. Tyčinky jsou vyrobeny z přírodního materiálu. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.