Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČERNÝ

1 860 Kč
skladem
Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Dopřejte si domácí aromaterapii.
Na difuzéru lze nastavit několik operačních módů (délku provozu) - 30 min, 60 min, 120 min, 180 min, non stop (cca 5-7 h).
Displej ukazuje aktuální čas, lze ho používat také jako budík.
Výška difuzéru 16 cm, průměr 13 cm. Objem 100 ml.
Součástí balení je vzorek aroma oleje Esteban.

Charakteristika produktu

Kód CMP-146
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobce Estéban Paris Parfums
Barva černá
Země původu Francie
Objem (ml) 100 ml
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - TIMER, ČERNÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Barevné podsvícení přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.

Dokumenty a příručky