Esteban

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - CITY POP, BÍLÝ

896 Kč
vyprodáno
Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne.
Dopřejte si aromaterapii doma nebo v kanceláři. Výhodou je kompaktní velikost difuzéru, navíc ho lze pomocí USB přiloženého kabelu připojit přímo k počítači. Síťový adaptér není součástí balení.
Difuzér může provoňovat bez přerušení až 11 h.
Výška difuzéru 11 cm, průměr 9 cm. Objem 110 ml.
Součástí balení je vzorek aroma oleje Esteban.

Charakteristika produktu

Kód CMP-153
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobce Esteban
Barva bílá
Země původu Francie
Objem (ml) 110 ml
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - CITY POP, BÍLÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Barevné podsvícení přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.

Naposledy navštívené produkty