DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dárek k nákupu

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - ELESSENS, ČERNÝ

1 770 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Dopřejte si domácí aromaterapii.
Difuzér vydrží provoňovat bez přerušení více jak 5 h.
Výška difuzéru 13 cm, průměr 12 cm. Objem 100 ml.
Součástí balení je vzorek aroma oleje Esteban.

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - ELESSENS, ČERNÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Barevné podsvícení přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Disponuje také širokou barevnou škálou – lze jej použít jak v čistě bílé barvě bez podsvícení, tak v barevných světelných variantách. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.

Charakteristika produktu

Kód CMP-150
Druh Ultrazvukový difuzér
Výrobce Esteban
Barva černá
Země původu Francie
Objem 100 ml