Estéban Paris Parfums

ULTRASONICKÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, ŠEDÝ

3 990 Kč
skladem
Výjimečná velikost činí z tohoto difuzéru opravdu jedinečný designový doplněk. Díky dálkovému ovládání máte navíc úplnou svobodu experimentovat s prostorem a vůní.
Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Dopřejte si domácí aromaterapii.
Na difuzéru lze nastavit dva operační módy (délky provozu): na baterii - 60 min, 120 min, non stop (cca 3h 30min), při připojení k elektrice - non stop až 10 h.
Výška difuzéru je 53 cm, max. šířka 22 cm. Objem nádržky je 250 ml.

Charakteristika produktu

Kód CMP-143
Druh Ultrazvukový difuzér
Objem (ml) 250 ml
Výrobce Estéban Paris Parfums
Barva šedá
Země původu Francie
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry

Jak používat
ULTRASONICKÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, ŠEDÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Vycházející pára přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.

Dokumenty a příručky