Poslední kusy
Esteban Paris Parfums

TIMER

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zjistit více o kolekci
Designový ultrazvukový difuzér Timer je nadčasovým přístrojem, kterým si můžete provonět interiér vašeho domu kdykoliv budete chtít – a to doslova. V předem navolený čas se z přístroje začne příjemně linout vaše oblíbená vůně. Můžete se tak krásně probouzet spolu s oblíbenou vůní nebo se ní přivítat, jakmile dorazíte domů. Tento difuzér si lehce zamilují všichni příznivci moderních technologií.

V rámci provonění lze nastavit různou délku provozu difuzéru – od 30, 60, 120, 180 minut až po funkci non-stop, kdy se po spotřebování veškeré vody přístroj automaticky vypne. Na difuzéru lze také nastavit podsvícení v různých barvách včetně bílého světla.

Používejte s aroma nebo esenciálními oleji. Vůně není součástí balení.

Charakteristika produktu

Kód CMP-146
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 100 ml
Pokrytí (m²) 20 - 30 m²
Barva černá
Výrobce Esteban Paris Parfums
Kolekce Timer
Výška (v) 16 cm
Země původu Francie
Materiál Plast
Hlučnost (dB) <10 dB
Funkce Více provozních režimů, Bílé podsvícení, Barevné podsvícení, Provoz bez podsvícení
Dálkové ovládání Ne
Výdrž přístroje při zapojení do elektrické sítě ± 5 hodin
Průměr 13 cm
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery

Dokumenty a příručky

Návod na použití

Doporučení pro správné použití
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a připojit přístroj ke zdroji elektrické energie. Následně se vzduchem začne šířit zvolená vůně. Vycházející pára přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrazvukový difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.