Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - EASY POP GOLD EDITION, RŮŽOVO-ZLATÝ

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
vyprodáno
Metalický růžovo-zlatý design difuzéru dodá lesk a jiskru každému interiéru.

Revoluční způsob provonění prostor, který současně jemně zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér lze použít s jakýmkoliv aroma či esenciálním olejem. Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne.
Ultrazvukový difuzér kombinuje vysoce kvalitní oleje s voňavou mlhou a uklidňujícím světlem. Designový a kompaktní interiérový doplněk, který snadno připojíte přímo k počítači pomocí USB kabelu. Užijte si vzácné chvíle relaxace doma nebo v kanceláři.

Non stop difuze 5 hodin.
Výška difuzéru je 10,5 cm, šířka difuzéru je 12 cm, objem 100 ml.

Používejte s aroma nebo esenciálními oleji. Vůně není součástí balení.

Charakteristika produktu

Kód CMP-167
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 100 ml
Barva růžová
Výrobce Estéban Paris Parfums
Země původu Francie

Dokumenty a příručky

Manual - multilingual

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - EASY POP GOLD EDITION, RŮŽOVO-ZLATÝ

Ultrasonický difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a vzduchem se začne šířit vůně. Vycházející pára přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrasonický difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.