Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, ŠEDÝ

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Difuzér Grand Art vyniká nejen svými štíhlými liniemi a čistým designem, ale především svou velikostí! Nadčasový design a výjimečná velikost (53 cm) činí z difuzéru neobvyklý, velice designový interiérový doplněk. Díky dálkovému ovládání (které je součástí balení) můžete libovolně experimentovat s prostorem a vůní.  

Na difuzéru lze nastavit tři operační módy – 60 minut, 120 minut nebo non-stop difuzi, která při plně nabité baterii a plné nádržce s vodou trvá cca 12 hodin. 

Difuzér není podsvícený. 

Používejte s aroma nebo esenciálními oleji.

Charakteristika produktu

Kód CMP-143
Výrobce Estéban Paris Parfums
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Barva šedá
Objem (ml) 250 ml
Pokrytí (m²) 50 m²
Materiál Plast
Země původu Francie
Hlučnost (dB) <10 dB
Funkce Více provozních režimů, Provoz bez podsvícení
Napájení Síťový adaptér
Dálkové ovládání Ano
Výdrž baterie 3:30 hodin
Výdrž přístroje při zapojení do elektrické sítě 12 hodin
Výška (v) 53 cm
Průměr 22 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použití

Jak používat
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - GRAND ART, ŠEDÝ

Ultrazvukový difuzér s moderním a funkčním designem zaručuje díky ultrazvukové technologii tiché, avšak stálé provonění. Stačí nakapat pár kapek aroma či esenciálního oleje do nádržky s vodou a připojit přístroj ke zdroji elektrické energie. Následně se vzduchem začne šířit zvolená vůně. Vycházející pára přispěje k vytvoření příjemné a delikátní atmosféry. Výrobek má automatické vypnutí regulované hladinou vody a nevyzařuje teplo, čímž je velmi bezpečný. Zároveň nedochází k žádnému hoření. Ultrazvukový difuzér dokáže vonět velmi dlouho v závislosti na jeho objemu. Podrobný návod jak difuzér používat je součástí balení.