Maison Berger Paris

DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA GEOMETRY ŠEDÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE

Produkt aktuálně není možné zakoupit. 999 Kč -20%
Zápalky zdarma jako dárek.
Dárkový set katalytické lampy Geometry z lakovaného skla v šedé barvě a 180 ml interiérového parfému Bavlněná péče.

Bavlněná péče - tato vůně vám nabízí uklidňující jemnost, lehkost, čistotu a eleganci, která je velmi komfortní a utváří pohodovou atmosféru. Tato pudrová vůně vám otevírá své srdce nevinným aroma růží a oranžových květů. Tato vonná kompozice si zakládá na medově sladké harmonii, kde se odráží vanilka a bílé pižmo.

Katalytická lampa Geometry pochází z díny návrháře Armanda Delsola, jenž založil společnost De Vog. Je vyrobena ze silnostěnného skla v ultra moderním designu. Průhlednost geometricky pojatých do šeda zbarvených stěn ji umožňuje splynutí s jakýmkoliv interiérem. Robustní lesklá korunka lampy je pak vyrobena z kovu ve stříbrné barvě.
Objem lampy: 300 ml
Výška lampy: 14,5 cm

Charakteristika produktu

Kód 4668
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Charakter vůně Pudrová
Objem (ml) 280 ml
Vůně Bavlněná péče
Druh produktu Katalytické lampy

Jak používat
DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA GEOMETRY ŠEDÁ + BAVLNĚNÁ PÉČE

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu minimálně 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit prostorem. 20 - 30 minut parfemace (difuze) je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.