Maison Berger Paris

ICE CUBE – HIBISCUS LOVE

DÁRKOVÁ SADA 250 ml
769 Kč 1 099 Kč -30%
skladem
Zápalky zdarma jako dárek.
Dárkový set obsahuje katalytickou lampu Ice Cube z lakovaného skla a 250 ml interiérového parfému Zamilovaný ibišek. Součástí balení je i patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr lampy, ochranná korunka a trychtýřek pro snadné plnění lampy.
Katalytická lampa je vyrobená ze silnostěnného skla v růžové barvě. Robustní, avšak zároveň elegantní korunka rovného tvaru je vyrobená z kovu ve stříbrné barvě.
Výška lampy: 13,1 cm
Šířka lampy: 7,2 cm

Vůně Zamilovaný ibišek
Hlava: bergamot, černé koření, jablko
Srdce: okvětní lístky růží, konvalinka, ibišek
Základ: ambra, pižmo

Součástí balení je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlněný knot, náplň a trychtýřek pro snadné nalití náplně do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4712
Druh produktu DÁRKOVÁ SADA
Vůně/Název produktu HIBISCUS LOVE
Charakter vůně Květinová
Objem (ml) 250 ml
Barva růžová
Výrobce Maison Berger Paris
Kolekce Ice Cube
Země původu Francie
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Doporučení pro správné použití
DÁRKOVÁ SADA MAISON BERGER PARIS – HIBISCUS LOVE, 250 ml

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu minimálně 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit prostorem. 20 - 30 minut parfemace (difuze) je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.