Maison Berger Paris

OLYMP – EXQUISTE SPARKLE

KATALYTICKÁ LAMPA 320 ml
1 149 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Zápalky zdarma jako dárek.
Kolekce Olymp je inspirovaná mýtickým světem starého Řecka a horou Olymp. Design kolekce je inspirovaný čistými rysy, dědictvím a starožitnostmi, kterými antické Řecko disponuje. Do vašich interiérů přinese sofistikovaný styl.

Design katalytické lampy Olymp připomíná architekturu antických sloupů. Lampa má smyslně kypré tělo s rovnou stříbrnou korunkou. K dostání je v šedé a měděné barvě, které jsou, stejně jako pohled z hory Olymp, jemné, avšak jemně zamračené a vzdušné.

Objem lampy: 320 ml
Výška lampy:

Charakteristika produktu

Kód 4556
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Vůně/Název produktu EXQUISTE SPARKLE
Charakter vůně Květinová
Objem (ml) 320 ml
Barva měděná
Výrobce Maison Berger Paris
Kolekce OLYMP
Země původu Francie
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Doporučení pro správné použití
KATALYTICKÁ LAMPA MAISON BERGER PARIS – EXQUISTE SPARKLE, 320 ml

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.