DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Končící kolekce

Diamant - katalytická lampa Lampe Berger, medová

1 729 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Katalytická lampa Diamant francouzské značky Lampe Berger je vyrobena z lakovaného medového skla zdobeného reliéfem v podobě diamantu - inspirované uměleckým stylem Art Deco. Ikonický a módní tvar je zdoben reliéfem po celém těle lampy s impozantním maskulinním tvarem, který je navíc zdůrazněn hranatou stříbrnou ochrannou krytkou. Součástí balení je i patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr lampy a ochranná krytka.
Objem lampy je 345 ml, výška 14,5 cm.

Jak používat
Diamant - katalytická lampa Lampe Berger, medová

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.

Charakteristika produktu

Kód 4474
Druh Katalytické lampy
Objem 345 ml
Výrobce Lampe Berger
Barva medová
Země původu Francie