Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA SENSO + KVĚTY PIŽMA

1 385 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Zápalky zdarma jako dárek.
Kolekce Senso si pohrává s několika faktory: křivkami, oblými tvary, jemnými neutrálním barvami a elegantní grafikou. Oválný tvar se silnostěnným sklem v tělové barvě je předností této romantické katalytické lampy. Jedinečný rám i precizně zpracovaný prstýnek se sofistikovanou grafikou vytváří z celé katalytické lampy vznešený klenot.

Kolekce je navržená Rozenn Mainguené, absolventkou École Boulle v Paříži a interiérovou architektkou a designérkou, která již 20 let tvoří a navrhuje ve světě luxusního zboží.

Květy pižma - Květinová vůně, kde dominují tóny pudrového irisu a smyslného bílého pižma.

Hlava: mandarinka, ylang ylang
Srdce: iris, tuberóza
Základ: bílé pižmo a jasmín

Charakteristika produktu

Kód 4734
Druh produktu DÁRKOVÁ SADA
Vůně/Název produktu MUSC FLOWER
Charakter vůně Květinová
Objem (ml) 250 ml
Barva béžová
Výrobce Maison Berger Paris
Kolekce Senso
Země původu Francie

Doporučení pro správné použití
MAISON BERGER PARIS DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA SENSO + KVĚTY PIŽMA

Maison Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy MAISON BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.